REKLAMA

Data publikacji: 8 kwi 2026

Nowa ścieżka rowerowa przy ulicy Wyszkowskiej - postępy prac [FOTO]

Nowa ścieżka rowerowa przy ulicy Wyszkowskiej - postępy prac [FOTO]

Budowa ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż ul. Wyszkowskiej w Pułtusku wchodzi w kolejny etap. Inwestycja, realizowana przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie, jest już wyraźnie zaawansowana - na miejscu pojawiły się pierwsze słupy oświetleniowe.

Jeszcze kilka tygodni temu na odcinku od ul. Tartacznej w kierunku ul. Butrymowicza widoczne były głównie roboty ziemne oraz przygotowane podłoże pod przyszłą nawierzchnię. 

Na placu budowy ustawiono już pierwsze lampy oświetleniowe, co oznacza przejście do kolejnego etapu realizacji zadania. To jeden z najbardziej zauważalnych elementów inwestycji, który bezpośrednio wpływa na poprawę bezpieczeństwa na tym odcinku drogi.

Zgodnie z projektem, wzdłuż blisko 1,8-kilometrowego odcinka ma stanąć około 80 słupów oświetleniowych wyposażonych w nowoczesne oprawy LED. Nowe oświetlenie obejmie zarówno jezdnię, jak i powstający ciąg pieszo-rowerowy.

Montaż pierwszych konstrukcji to ważny sygnał, że inwestycja postępuje zgodnie z harmonogramem i wkracza w etap prac wykończeniowych związanych z infrastrukturą towarzyszącą.

Inwestycja rozpoczęła się w III kwartale 2025 roku, a jej zakończenie planowane jest na drugi kwartał 2026 roku.

Więcej o inwestycji pisaliśmy w tym artykule

Poniżej zdjęcia.

REKLAMA

Fot. Jan Kisiel

autor: Aleksandra Królak

Tagi: #Pułtusk #Popławy #ul. Wyszkowska #ścieżka rowerowa

Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy

Udostepnij

Nowa ścieżka rowerowa przy ulicy Wyszkowskiej - postępy prac [FOTO]

Nowa ścieżka rowerowa przy ulicy Wyszkowskiej - postępy prac [FOTO]