REKLAMA

Data publikacji: 14 sie 2020

Nigeryjczyk w Pułtusku! Dwa nowe transfery Nadnarwianki

Nigeryjczyk w Pułtusku! Dwa nowe transfery Nadnarwianki

Kolejne kadrowe zmiany w pułtuskim zespole. Christian Nnamani został w czwartek ogłoszony nowym piłkarzem Nadnarwianki. 31-letni Nigeryjczyk ma odpowiadać za zdobywanie bramek.

W przypadku Nnamaniego historia zatoczyła koło. W 2007 roku przyjechał do Polski w poszukiwaniu klubu. Los chciał, że pierwszy sparing zagrał... na stadionie przy ulicy Daszyńskiego. Przywdział wówczas barwy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Jego pierwszym klubem nad Wisłą została jednak Stal Głowno. W jej barwach dwukrotnie mierzył się z Nadnarwianką i... zawsze strzelał jej gola.

W kolejnych latach Nnamani grał w kilku zespołach. Występował między innymi we Flocie Świnoujście, Calisii Kalisz i Jarocie Jarocin. Kolejnym przystankiem w jego przygodzie z futbolem będzie Nadnarwianka, dla której w przeszłości grało czterech Nigeryjczyków. Pułtuscy fani pamiętają zapewne: Richarda Kanu Nwaeze, Mike Mmaudewesiego, Stanleya Ojiego oraz Thank Goda Folami Ade.

Nnamani to nie jedyna nowa postać w Pułtusku. Do Nadnarwianki wraca bowiem Radosław Śledziewski. Szybki skrzydłowy lub boczny obrońca grał dla zespołu jesienią 2019 roku i wyróżniał się jako jeden z najlepszych zawodników. Tym razem również powinien być wiodącą postacią. 
Drużyna po dwóch porażkach na początku sezonu (z Huraganem Wołomin i Hutnikiem Warszawa) musi szukać punktów. W sobotę czeka ją wyjazdowe starcie z Mławianką.

Autor: Mateusz Leleń

autor: J K

Tagi: #Nadnarwianka Pułtusk #Nnamani

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy