REKLAMA

Data publikacji: 10 lip 2019

NIELEGALNA AMUNICJA, HANDEL NARKOTYKAMI - PUŁTUSKA POLICJA ZATRZYMAŁA 4 OSOBY

NIELEGALNA AMUNICJA, HANDEL NARKOTYKAMI - PUŁTUSKA POLICJA ZATRZYMAŁA 4 OSOBY
Funkcjonariusze wydziału kryminalnego pułtuskiej komendy zatrzymali 4 osoby (22-49 lat). W mieszkaniu na terenie Pułtuska policjanci znaleźli narkotyki o czarnorynkowej wartości 6 tys. zł oraz nielegalną amunicję do broni palnej. Wobec sprawców został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Kolejny sukces pułtuskich kryminalnych, którzy w jednym z mieszkań na terenie pułtuska ujawnili znaczną ilość marihuany, amfetaminy oraz mefedronu. Ponadto w toku wykonywanych czynności w mieszkaniu została ujawniona nielegalna amunicja do broni palnej. Głównemu podejrzewanemu w przedmiotowej sprawie zostały przedstawione już zarzuty m.in. o przestępstwa narkotykowe, w tym o udzielanie substancji psychotropowych w postaci amfetaminy i mefedronu w celu osiągnięcia korzyści majątkowych również osobom nieletnim.

Sąd Rejonowy w Pułtusku zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi nawet do 10 lat więzienia za handel narkotykami. Natomiast udzielanie narkotyków osobom nieletnim w myśl obowiązującego prawa jest zbrodnią, gdzie sprawca podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Autor: sierż. Daniel Podlasin,

Tagi: #2019 #Policja #sukces pułtuskiej policji #zatrzymani za narkotyki

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy