REKLAMA

Data publikacji: 18 cze 2020

NIE TYLKO URZĘDNICY I STRAŻACY - #GASZYNCHALLENGE DLA TOSI

NIE TYLKO URZĘDNICY I STRAŻACY - #GASZYNCHALLENGE DLA TOSI

Dzięki akcji #Gaszynchallenge, którą dotychczas dla Wojtusia organizowali strażacy oraz służby mundurowe udało się zebrać ponad 9 mln zł. Akcja nabrała rozpędu w całym kraju, nominowano kolejne grupy, jednak zmienił się jedynie cel zbiórki. Teraz walczymy z czasem na rzecz małej Tosi chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Zebrano dopiero 15% kwoty a potrzeba ponad 9 mln zł. Tosi zostało tylko niespełna 5 miesięcy aby przyjąć lek. Do tego niezbędna jest kwota 9 mln zł.

Do akcji przyłączyli się również urzędnicy, Koła Gospodyń Wiejskich a grupa ludzi o dobrych sercach związanych z naszym regionem staje się coraz większa. Kolejni nominowani, to kolejne wpłaty na konto 1,5 rocznej Tosi. Przy okazji przypominamy, że konto dziewczynki może zasilić każdy, niekoniecznie tylko przy okazji Gaszyn Challenge. Numer znajdziecie w linku u dołu wpisu.

Video niedostępne.

Zasady są bardzo proste:
Akcja polega na zrobieniu 10 pompek lub przysiadów oraz wpłacie na konto: https://www.siepomaga.pl/ocalic-tosie
– Minimum 5 zł przy podjęciu wyzwania,
– Minimum 10 zł jeżeli wyzwanie nie zostanie podjęte.

"U naszej córeczki wykryto śmiertelną chorobę – rdzeniowy zanik mięśni. Ścigamy się z czasem, bo terapia genowa, która zatrzyma SMA, może odbyć się tylko do 2. roku życia! Tosia za chwilę skończy 1,5 roczku... Prawda jest brutalna – lek, który powinna przyjąć Tosia, powinien być podany “na wczoraj”...  Jego ilość zależy od wagi dziecka – im jest większa, tym więcej leku trzeba dostarczyć do organizmu, co niesie za sobą ryzyko uszkodzenia wątroby. Nasz czas się kończy, ponieważ Tosia rośnie i z każdym jej gramem to ryzyko się powiększa! " - piszą rodzice Tosi.

Tagi: ##GaszynChallenge #dlaTosi #koło gospodyń wiejskich #OSP Głodowo #OSP Obryte #OSP Pułtusk #Pokrzywnica #siepomaga #Starostwo Powiatowe w Pułtusku

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy