REKLAMA

Data publikacji: 9 cze 2024

Nadnarwianka pobiła strzelecki rekord!

Nadnarwianka pobiła strzelecki rekord!

Proszę nie regulować odbiorników, nie odświeżać strony, nie przecierać okularów. To prawda: trzy ostatnie zwycięstwa Nadnarwianki budzą olbrzymie uznanie. Pułtuszczanie wygrali kolejno: 10:1, 11:1 i 6:2!!!

Na kolejkę przed końcem sezonu wiemy, że Nadnarwianka skończy ligę z największą liczbą strzelonych goli, biorąc pod uwagę rozgrywki prowadzone w XXI wieku. Po spotkaniu ze Świtem Staroźreby pułtuszczanie mają w dorobku 97 trafień!

Dotychczas rekord należał do zespołu Artura Salamona z cyklu 2018/19 i wynosił 96 zdobytych bramek. W trwającym cyklu zawodnicy Pawła Zacharskiego poprawili już ten wynik, a być może w starciu z Unią Warszawa przebiją "setkę"!

Po raz ostatni Nadnarwianka była skuteczniejsza w sezonie 2000/01 (a więc w rozgrywkach prowadzonych na przełomie zeszłego i obecnego stulecia). Wówczas zdobyła kosmiczne 127 goli na boiskach Mazowieckiej Ligi Seniorów.

Gwoli ścisłości: efektowne zwycięstwa miały miejsce w starciach z Amatorem Maszewo (10:1), Drukarzem Warszawa (11:1) i Świtem Staroźreby (6:2). W sobotę 15 czerwca Nadnarwianka podejmie Unię Warszawa w swoim ostatnim meczu w sezonie V ligi. Pułtuszczanie skończą rozgrywki trzeci, a szansę na koronę króla strzelców ma Nico Wouters (37 goli). 

 

Autor: M. L. 

Fot. Konrad Mroziewicz, Paweł Grąbczewski - Pułtusk.news 

Nadnarwianka Pułtusk - Świt Staroźreby (fot. Konrad Mroziewicz)
Nadnarwianka Pułtusk - Drukarz Warszawa (fot. Paweł Grąbczewski)

autor: J K

Tagi: #Nadnarwianka Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy