REKLAMA

Data publikacji: 11 wrz 2023

Mężczyzna wypadł z 4 piętra. Trafił do szpitala

Mężczyzna wypadł z 4 piętra. Trafił do szpitala

Na ul. Podchorążych doszło dzisiaj do zdarzenia, którego przyczynę wyjaśnia pułtuska policja. Mężczyzna, około 30 lat wypadł prawdopodobnie z 4 piętra wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Podchorążych.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od Internauty. Potwierdza ją Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku, jednak wyjaśnia, że oficjalnie nie są jeszcze znane okoliczności zdarzenia. Wyjaśnianiem sprawy w jaki sposób doszło do zdarzenia i czy był to nieszczęśliwy wypadek, zajmuje się pułtuska policja.

Z informacji oficjalnych udzielonych przez KP PSP w Pułtusku: o godz. 17.33 strażacy JRG Pułtusk (2 zastępy) zostali wezwani do mężczyzny, który leżał pod balkonami jednego z budynków wielorodzinnych, przy ul. Podchorążych. Strażacy byli pierwsi na miejscu i udzielili kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Po przybyciu Zespołu Ratownictwa Medycznego mężczyzna został przekazy ratownikom medycznym.

Otrzymaliśmy również informację iż około 30-letni mężczyzna został zabrany do szpitala w stanie ciężkim z zachowanymi czynnościami życiowymi.

Opr. na podstawie informacji KP PSP w Pułtusku oraz własne pultusk.news

Tagi: #wypadek

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy