REKLAMA

Data publikacji: 4 gru 2022

MATEUSZ KOŁAKOWSKI WYRÓŻNIONY W KONKURSIE KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI ZS. W RADOMIU

MATEUSZ KOŁAKOWSKI WYRÓŻNIONY W KONKURSIE KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI ZS. W RADOMIU

2 grudnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku odbyło się uroczyste podsumowanie projektu pn. ,,Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta”, dofinansowanego przez Narodowy Bank Polski w ramach programu edukacji ekonomicznej. Podczas spotkania Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku podinsp. Paweł Antośkiewicz wręczył nagrodę Mateuszowi Kołakowskiemu - uczniowi Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku za wyróżnioną pracę w konkursie.

„Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta” - pod taką nazwą rozpoczęła realizację projektu Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu. Głównym celem projektu było zwiększenie bezpieczeństwa ekonomicznego konsumentów poprzez wzrost wiedzy i świadomości zagrożeń związanych z obrotem pieniędzmi oraz uczestnictwem w transakcjach handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki ryzyka przestępstw internetowych.

W ramach projektu policjantka zajmująca się profilaktyką w pułtuskiej komendzie, mł.asp. Magdalena Bielińska zorganizowała warsztaty z uczniami szkół średnich. Z terenu powiatu pułtuskiego w konkursie plastycznym udział wzięły dwie szkoły.

2 grudnia br. Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku podinsp. Paweł Antośkiewicz wraz z Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji, asp.sztab. Rafałem Kwiatkowskim spotkali się z wyróżnionym uczniem konkursu w tutejszej komendzie. Mateuszowi Kołakowskiemu towarzyszyła opiekunka projektu Agnieszka Dyl. Komendant pułtuskiej jednostki w imieniu Komendanta Wojewódzkiego policji zs. w Radomiu wręczył wyróżnionemu uczniowi konkursu okolicznościowy dyplom oraz bon podarunkowy.

Gratulacje i podziękowania powędrowały również do policjantki mł.asp. Magdaleny Bielińskiej, która przez cały czas wspierała uczestników konkursu.

Autor: sierż. Renata Soból / foto Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku


MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Tagi: #Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku #Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu #konkurs #nagroda komendanta #Narodowy Bank Polski #Policyjna akademia bezpiecznego konsumenta #Zespół Szkół im. Bolesława Prusa

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy