REKLAMA

Data publikacji: 7 lut 2024

Mariusz Osica kandydatem na Burmistrza Miasta Pułtusk! [NEWS]

Mariusz Osica kandydatem na Burmistrza Miasta Pułtusk! [NEWS]

Według nieoficjalnych informacji, o fotel Burmistrza Miasta Pułtusk będzie ubiegać się Mariusz Osica. Będzie to kandydat środowisk prawicowych. Mariusz Osica jest dobrze znany większości mieszkańców Pułtuska, ponieważ od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu społecznym naszego miasta.

Kilka zdań o kandydacie na burmistrza

Mariusz Osica to Pułtuszczanin od urodzenia. Magister Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Od 19 lat jest nauczycielem w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku. Od 9 lat prowadzi własną działalność gospodarczą związaną z organizacją imprez sportowych.

Wieloletni ratownik i Członek Zarządu pułtuskiego WOPR. Założyciel Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Posejdon’’ w Pułtusku, który wychował wielu bardzo dobrych pływaków, w tym finalistów Mistrzostw Polski.

Od dwóch kadencji Radny Rady Miejskiej w Pułtusku, w obecnej kadencji wybrany na Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Pułtusku. Ukończył studia podyplomowe na kierunku ,,Polityka i zarządzanie’’ na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie student drugiego semestru na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie na kierunku menedżerskim EMBA (Executive Master of Business Administration).

Gratulujemy decyzji!

autor: J K

Tagi: #burmistrz #Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

  • Tomek 2 tygodnie temu

    To będzie mój kandydat na burmistrza!

Wydawca

JJStudio Jan Kisiel

tel. 515 754 361
kontakt.jjstudio@gmail.com

Redakcja

tel. 515 754 361
redakcja@pultusk.news

Reklama oraz ogłoszenia

tel. 515 754 361
redakcja@pultusk.news