REKLAMA

Data publikacji: 6 lut 2023

Ludzie z pasją tworzą niezawodny team

Ludzie z pasją tworzą niezawodny team

FUKS BRIX PUŁTUSK to oprócz znakomitych zawodniczek także wspaniałe otoczenie. Zespół może funkcjonować tylko wtedy, gdy opiekuje się Nim Trener, Prezes, Zarząd, Medyk oraz Pasjonaci, których czasami brakuje klubom jak tlenu.

A u nas Ludzie z pasją tworzą niezawodny team:

Drogi i Mosty

Dobra komunikacja, to nie tylko domena sportów zespołowych. Firma Pana Jana Kaczmarczyka dba o dobrej jakości asfalt na naszych drogach, produkuje też beton oraz jest wykonawcą niezliczonych kilometrów tras po których jeździmy. A przy okazji dba też o pułtuskie piłkarki.

Brix

Każdy chodnik i podjazd może być gustownym dziełem sztuki dzięki prefabrykatom betonowym od Brix. Taka kosteczka, to wisienka na torcie podkreślająca urok domu

Isbud

Ciepłe i przytulne mieszkanko jest twoim marzeniem? Wtedy dzwoń do firmy Pana Józefa Łatyfowicza. W mieszkaniach popełnionych przez Isbud mieszka mnóstwo Pułtuszczan, Ostrołęczan, Wyszkowian i Ciechanowian.

Polmlek

Znana w Polsce firma produkująca specjały dla wytrawnych smakoszy wyrobów mlecznych i soków. Znajomość tej marki jest tak oczywista jak miłość do piłki nożnej.

Agami

To tu dzwonisz kiedy chcesz dobrej jakości nadruki, gadżety reklamowe i całą resztę od nagród na turnieje, po banery i koszulki promujące firmę. Nieoficjalnie wiadomo, że miła obsługa jest w gratisie.

Aquick

To firma, którą warto mieć na uwadze, gdy planujecie zapewnić świeżą, dobrej jakości wodę swoim pracownikom, klientom, pacjentom, uczniom i wszystkim, którzy zjawią się w waszej placówce. Oprócz wody Firma Aquick dostarcza też komponenty do przygotowywania napoi. Firma dba o zaspokajanie pragnienia również naszych zawodniczek.

Pułtusk Gmina i Miasto

Sportem stojący Burmistrzowie i Rada zawsze patrzą przychylnie na inicjatywy promujące Wenecję Mazowsza na boiskach, halach, bieżniach i parkietach. W obecnym sezonie również czujemy ich wsparcie

Piłkarki i sztab Futbolowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Pułtusk składają serdeczne podziękowania za wspólną grę w 2022 roku i obiecują w imię budzenia sportowych emocji zostawiać całe serducho na boisku także w roku 2023.

Tekst i foto: FUKS Brix Pułtusk - Trener/Członek Zarządu Łukasz Załęski

Tagi: #Agami #Aquick #Brix #Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk #Fuks Brix Pułtusk #futbol #futbol kobiet #Isbud #Miasto Pułtusk #polmlek

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy