REKLAMA

Data publikacji: 14 paź 2019

KRONIKA POLICYJNA

KRONIKA POLICYJNA

Pułtuscy policjanci w ciągu ostatniego tygodnia interweniowali 30 razy i przeprowadzili ponad 800 legitymowań.

9 października, nieznany sprawca po wyważeniu okna wszedł do wnętrza budynku w miejscowości Lipa. Ukradł rozdzielnie wody, dmuchawy C, poziomnicę laserową i halogen. Wszystko o łącznej wartości 2650 zł. na szkodę mieszkańca powiatu pułtuskiego.

11 października w Pułtusku, nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej ukradł portfel z zawartością dowodu osobistego i pieniędzy, powodując straty w wysokości 1300 zł na szkodę 78 letniej mieszkanki Pułtuska.

7 października, 33 letni mieszkaniec Pułtuska kierował samochodem osobowym marki Opel pomimo prawomocnego zakazu sądowego kierowania pojazdami mechanicznymi kat.B. został zatrzymany przez pułtuskich policjantów na ul. Daszyńskiego w Pułtusku.

5 października, pułtuscy policjanci zatrzymali w Pniewie 49- letniego mieszkańca powiatu pułtuskiego, który kierował ciągnikiem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości, wynik 1,21 mg/l.

6 października w Kalinowie 35-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości, wynik 0,38 mg/l.

legitymowań- 810

interwencji- 30

nietrzeźwych kierujących- 2

Info: KPP Pułtusk

Tagi: #Policja

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy