REKLAMA

Data publikacji: 7 kwi 2020

KORONAWIRUS W PUŁTUSKU - raport dnia

KORONAWIRUS W PUŁTUSKU - raport dnia

1065 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem mamy na Mazowszu z czego 23 osoby zmarły. Tylko wczoraj przybyło w naszym województwie 98 osób zakażonych. Zmarły 3 osoby. 4 osoby u których wcześniej stwierdzono zakażenie, wyzdrowiały. W powiecie pułtuskim, w ciągu ostatniej doby nie wykryto żadnego, nowego przypadku zakażenia.

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego  w Pułtusku  z dnia 07.04.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu pułtuskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 07.04.2020r.

Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim na terenie całego województwa mazowieckiego publikowana jest na stronie Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego: www.wsse.waw.pl w meldunkach codziennych po godzinie 16.00

RAPORT DNIA - POLSKA

godz. 11:00 - 119 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych odnotowano dnia dzisiejszego do godz. 11:00.

Potwierdzone przypadki dotyczą:
32 osób z woj. śląskiego,
19 osób z woj. dolnośląskiego,
16 osób z woj. wielkopolskiego,
14 osób z woj. małopolskiego,
10 osób z woj. lubelskiego,
7 osób z woj. świętokrzyskiego,
7 osób z woj. zachodniopomorskiego,
5 osób z woj. podlaskiego,
4 osób z warmińsko-mazurskiego,
3 osób z woj. podkarpackiego,
2 osób z woj. pomorskiego.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci 4 kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 64-letni mężczyzna hospitalizowany w Krakowie oraz 83-letnia kobieta hospitalizowana w Tychach, 77-letni mężczyzna hospitalizowany w Poznaniu i 85-letni mężczyzna hospitalizowany w Łańcucie, którzy mieli choroby współistniejące.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem to 4532 osoby (przypadki potwierdzone testami) z czego śmierć poniosło 111 osób.

Tagi: #koronawirus #koronawirus na Mazowszu #koronawirus w Polsce #koronawirus Warszawa #koronawirus z Chin

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy