REKLAMA

Data publikacji: 26 mar 2019

KONKURS DLA PASJONATÓW NIEBIESKIEGO MUNDURU NA STULECIE POLICJI

KONKURS DLA PASJONATÓW NIEBIESKIEGO MUNDURU NA STULECIE POLICJI

Pasjonuje Cię historia Policji? Jesteś uczniem szkoły lub klasy mundurowej, policjantem lub pracownikiem Policji? A może rodziną funkcjonariusza czy pracownika naszej formacji? Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zachęcamy Cię do wzięcia udziału w konkursie!

Biuro Komunikacji Społecznej oraz Biuro Historii i Tradycji Policji Komendy Głównej Policji z okazji obchodów 100. rocznicy powołania Policji Państwowej zorganizowało Konkurs pn. Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”, którego celem jest upowszechnianie i popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie polskiej Policji.

Organizatorzy przewidzieli cztery kategorie (sceniczna, literacka, audiowizualna oraz plastyczna). W każdej z nich wytypujemy zwycięzcę, który weźmie udział w finale ogólnopolskim.

Konkurs skierowany jest do policjantów, pracowników Policji oraz ich rodzin, uczniów klas mundurowych, członków stowarzyszeń oraz kół zainteresowań związanych z Policją.

Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu organizuje eliminacje wojewódzkie Konkursu. Prace konkursowe (w przypadku kategorii scenicznej ma to być scenariusz) należy przesłać do Wydziału Komunikacji Społecznej KWP zs. w Radomiu na adres - Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu Wydział Komunikacji Społecznej, ul. 11 Listopada 37/59 26-600 Radom z dopiskiem Konkurs „100 lat Policji”, do 25 marca 2019 roku wraz z formularzem zgłoszeniowym, oświadczeniem uczestnika/członków zespołu, w przypadku osoby niepełnoletniej – oświadczeniem rodzica/prawnego opiekuna. Decyduje data stempla pocztowego.

Rozstrzygnięcie konkursu w kategorii scenicznej oraz wręczenie nagród laureatom pozostałych kategorii odbędzie się podczas finału wojewódzkiego, który będzie miał miejsce w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu, 16 kwietnia 2019 r.

Szczegóły dotyczące zasad i warunków konkursu scenicznego, literackiego, audiowizualnego oraz plastycznego zawarte są w Regulaminie Konkursu, który dostępny jest na stronie ww.mazowiecka.policja.gov.pl.

www.mazowiecka.policja.gov.pl

Tagi: #konkurs #policja mazowiecka #policjant

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy