Data publikacji: 15 maj 2024
Kondolencje
„Żyje się dwa razy: pierwszy raz w rzeczywistości, drugi raz w pamięci” - Honoré de Balzac.
Z ogromnym smutkiem i głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ŚP. Jadwigi Szczepanik wieloletniego pedagoga, nauczycielki oraz dyrektorki pułtuskiej „Czwórki” w latach 1978 – 1982.
Łączymy się w bólu z Mężem i Rodziną.
Wyrazy żalu i współczucia składają Dyrektor i Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku.
Tagi: #Kondolencje
Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News
Zobacz także
Komentarze
Dodaj komentarz jako pierwszy