REKLAMA

Data publikacji: 21 kwi 2020

Kompletnie pijani pułtuszczanie ukradli samochód. Szybko zostali zatrzymani

Policjanci z Pułtuska zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 25 lat, którzy ukradli samochód. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Odpowiedzą również za niestosowanie się do przepisów związanych ze stanem epidemii - nieuzasadnione przemieszczanie się a kierowca dodatkowo za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Usłyszeli zarzuty i decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem.

Zgłoszenie o kradzieży samochodu policjanci otrzymali w miniony piątek. W rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, że do kradzieży auta o wartości 2 tys. zł. doszło podczas jego pobytu na jednej z pułtuskich posesji. Auto zaparkowane było przed bramą wjazdową. Sprawcy wykorzystali nieuwagę właściciela i pozostawione w stacyjce kluczyki.

Oficer dyżurny natychmiast przekazał policjantom, którzy byli na służbie, komunikat o kradzieży pojazdu. Podczas gdy mundurowi patrolowali ulice miasta i powiatu, równolegle nad sprawą pracowali kryminalni, którzy dzięki zebranym informacjom ustalali tożsamość podejrzewanych o to przestępstwo mężczyzn.

W trakcie Dyżurny odebrał kolejne zgłoszenie. Tym razem o kradzieży telefonu komórkowego z otwartego, pozostawionego na stacji paliw, samochodu. Kilka minut po zgłoszeniu policjanci odnaleźli poszukiwane auto, niestety z uszkodzoną karoserią.

Sprawcami okazali się 22 i 25 – letni mieszkańcy Pułtuska. Byli kompletnie pijani.

Mężczyźni odpowiedzą również za kradzież wartego 1500 zł telefonu komórkowego oraz za niestosowanie się do przepisów związanych ze stanem epidemii - nieuzasadnione przemieszczanie się a kierowca dodatkowo za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Tagi: #kradzież #Policja #Pułtusk

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy