REKLAMA

Data publikacji: 17 wrz 2019

Kolejny świetny mecz BRIX Pułtusk i niedosyt po remisie

W niedzielne przedpołudnie nasze III-ligowe piłkarki spotkały się z drużyną, która była do dziś wielką niewiadomą. GOSIRki Piaseczno jeszcze niedawno grały na boiskach ekstraligi, ubiegły sezon spędziły na poziomie II ligi w której osiągnęły utrzymanie, zespół wystartował jednak ostatecznie w jednej lidze z pułtuską drużyną.

Przeciwnik nie rozegrał do tej pory żadnego meczu ligowego, dlatego nie do końca wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Pułtuszczanki wyszły jednak na mecz z zamiarem zwycięstwa i mimo dużych ubytków kadrowych grały w swoim stylu.

Nie pomyliliśmy się w przewidywaniach i na boisku w drużynie gości mogliśmy zobaczyć kilka zawodniczek ogranych w wyższych ligach, a nawet w reprezentacji kraju. Nie przeszkodziło to świadomym swojej wartości Pułtuszczankom zdominować rywala i narzucić swój sposób gry. Mankamentem okazała sie skuteczność pod bramką, naszym zawodniczkom wyraźnie brakowało dziś chłodnej głowy przy wykończeniach.

Z boiska zeszliśmy z ogromnym niedosytem, ale szczęśliwi z liczby stworzonych sytuacji. Kibice na pewno są zadowoleni widząc tak ogromne zaangażowanie dziewczyn, połączone z progresem sportowym.

BRIX Pułtusk 0:0 GOSIRki Piaseczno

BRIX zagrał w składzie:

Mierzejewska-Stępkowska-Makowska-Nowosielska-Rybaczyk-Zawadka-Mieszkowska-Grzelakowska-Majkowska-Łach-Bazydło oraz Wiśniewska-Matuszewska

Kolejny mecz zagramy na wyjeździe w sobotę o godzinie 10:30 z drużyną Orlęta Baboszewo.

Łukasz Załęski

Tagi: #Fuks Brix Pułtusk #piłka nożna

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy