REKLAMA

Data publikacji: 24 paź 2023

Kolejny skradziony rower. Jeśli go widziałeś poinformuj o tym policję

Kolejny skradziony rower. Jeśli go widziałeś poinformuj o tym policję

Trwają czynności pułtuskiej Policji w sprawie kradzieży roweru górskiego, do której doszło minionej nocy na terenie Pułtuska. Jednoślad zginął z klatki schodowej jednego z bloków przy ulicy 3 Maja.

Przypominamy o odpowiednim zabezpieczaniu jednośladów i możliwości ich oznakowania w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku. Publikujemy również zdjęcie skradzionego roweru, może ktoś widział go w swojej okolicy?

KPP Pułtusk

Jak wynika ze zgłoszenia i ustaleń policjantów, dzisiejszej nocy nieznany sprawca wszedł do klatki chodowej bloku przy ul. 3 Maja, skąd ukradł rower górski o wartości 1600 zł. Właścicielka zauważyła brak mienia dopiero rano. O fakcie powiadomiła Policję.

Za przestępstwo kradzieży grozi sprawcy kara od roku do 5lat pozbawienia wolności.

Pułtuscy policjanci apelują o odpowiednie zabezpieczenie mienia. Rower pozostawiony na klatce schodowej bloku czy w hali garażowej, to łatwy cel dla złodzieja. Warto zatem zabezpieczyć rower mocną i profesjonalną klamrą, blokadą lub zapięciem, nawet gdy zostawiamy go tylko na chwilę. Jeśli natomiast trzymamy rower w piwnicy, powinniśmy zabezpieczyć do niej wejście.

Zwracajmy uwagę na to, kto wchodzi do bloku. Jeśli pojawi się ktoś obcy a jego zachowanie będzie budziło nasze wątpliwości, reagujmy, zadzwońmy na Policję.

Publikujemy zdjęcie roweru, może ktoś widział go w swojej okolicy? Osoby, które posiadają jakąkolwiek informację o powyższej kradzieży proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policją pod nr tel. 47 7034200.

KPP Pułtusk

Autor: kom. Milena Kopczyńska/ foto KPP Pułtusk

Tagi: #kradzież #policja Pułtusk #przestępczość #rower

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy