REKLAMA

Data publikacji: 27 cze 2023

Już jest! Premiera nowej piosenki ks. Piotra napisanej specjalnie dla ks. Infułata Wiesława Koska.

Już jest! Premiera nowej piosenki ks. Piotra napisanej specjalnie dla ks. Infułata Wiesława Koska.

Podczas Uroczystej Mszy Świętej Dziękczynnej w intencji kończącego 30-letnią posługę duszpasterską w Pułtusku Księdza Infułata Wiesława Koska miała miejsce premiera nowego utowru. Ks. Piotr Pieczewski wspólnie z Wiktorią Sepełowską i Zuzanną Szulecką zaśpiewali piosnkę, zadetykowaną i napisaną specjalnie na tą okazję.

REKLAMA

Podczas wykonywania utworu, zarówno Jubilat, ks. Infułat Wiesław Kosek jak i artyści byli bardzo wzruszeni. Poniżej prezentujemy teledysk:

Wokal: Ks. Piotrek & Wiktoria Sepełowska & Zuzanna Szulecka

Słowa: Ks. Piotrek

Muzyka: Paweł Szymczyk - "Serenity Studio" & Ks. Piotrek

Nagranie i montaż teledysku: Grzegorz Jaskulski

Utwór powstał z okazji przejścia na emeryturę Ks. Infułata Wiesława Koska - Proboszcza Parafii św. Mateusza Ap. w Pułtusku, który przez 30 lat pełnił posługę Pasterza tejże wspólnoty. Utwór został zaśpiewany przed Mszą Świętą. Cały teledysk powstał z fragmentów tej Uroczystości gdzie liczne grono parafian dziękowało Ks. Infułatowi za te 30 lat posługi jako Proboszcza i dobrego Pasterza.

- możemy przeczytać w opisie filmu na YouTube

Publikujemy również link do fotorelacji z wydarzenia:

Tagi: #bazylika pułtuska #ks. Infułat Wiesław Kosek #Ks. Piotr #Piosenka

Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy

Udostepnij

Już jest! Premiera nowej piosenki ks. Piotra napisanej specjalnie dla ks. Infułata Wiesława Koska.

Już jest! Premiera nowej piosenki ks. Piotra napisanej specjalnie dla ks. Infułata Wiesława Koska.