Data publikacji: 27 cze 2023
Już jest! Premiera nowej piosenki ks. Piotra napisanej specjalnie dla ks. Infułata Wiesława Koska.
Podczas Uroczystej Mszy Świętej Dziękczynnej w intencji kończącego 30-letnią posługę duszpasterską w Pułtusku Księdza Infułata Wiesława Koska miała miejsce premiera nowego utowru. Ks. Piotr Pieczewski wspólnie z Wiktorią Sepełowską i Zuzanną Szulecką zaśpiewali piosnkę, zadetykowaną i napisaną specjalnie na tą okazję.
Podczas wykonywania utworu, zarówno Jubilat, ks. Infułat Wiesław Kosek jak i artyści byli bardzo wzruszeni. Poniżej prezentujemy teledysk:
Wokal: Ks. Piotrek & Wiktoria Sepełowska & Zuzanna Szulecka
Słowa: Ks. Piotrek
Muzyka: Paweł Szymczyk - "Serenity Studio" & Ks. Piotrek
Nagranie i montaż teledysku: Grzegorz Jaskulski
Utwór powstał z okazji przejścia na emeryturę Ks. Infułata Wiesława Koska - Proboszcza Parafii św. Mateusza Ap. w Pułtusku, który przez 30 lat pełnił posługę Pasterza tejże wspólnoty. Utwór został zaśpiewany przed Mszą Świętą. Cały teledysk powstał z fragmentów tej Uroczystości gdzie liczne grono parafian dziękowało Ks. Infułatowi za te 30 lat posługi jako Proboszcza i dobrego Pasterza.
- możemy przeczytać w opisie filmu na YouTube
Publikujemy również link do fotorelacji z wydarzenia:
Tagi: #bazylika pułtuska #ks. Infułat Wiesław Kosek #Ks. Piotr #Piosenka
Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News
Zobacz także
Komentarze
Dodaj komentarz jako pierwszy