REKLAMA

Data publikacji: 10 cze 2024

Jubileusz 100-lecia Zespołu Szkół w Golądkowie [FOTO]

Jubileusz 100-lecia Zespołu Szkół w Golądkowie [FOTO]

W sobotę 8 czerwca 2024 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Golądkowie odbył się Jubileusz 100-lecia Szkoły.

Już od godz. 8.30 na terenie Zespołu Szkół w Golądkowie uczestnicy mieli możliwość zwiedzania szkoły oraz spotkań, często spotkań ,,po latach''. O godz. 10.00 w kościele parafialnym w Winnicy odbyła się Masza Święta w intencji społeczności szkoły. Po mszy uroczyście otwarto nowo wyremontowany dworek znajdujący się na terenie szkoły. 

Kolejno wszyscy zgromadzili się w hali szkoły, gdzie na początku wysłuchali koncertu pt. ,,Sto lat…mało jeszcze'' Kronika piosenkami malowana. Był to również czas na okolicznościowe przemówienia. Na zakończenie oficjalnych uroczystości Adam Nowak podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa wręczył odznaczenia resortowe kilkunastu nauczycielom i pracownikom szkoły. 

Zwieńczeniem pięknego Jubileuszu był uroczysty obiad w sali Maneż pułtuskiego Zamku.  Niespodzianką był film,  który został nagrany podczas uroczystości, a w którym absolwenci wspominają dawne czasy. 

Dostojnej Jubilatce życzymy kolejnych pięknych lat, zawsze wracających wspomnieniami absolwentów i niechaj wypełniając swoją misję edukacyjną piszą się kolejne karty historii. 

fot. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Golądkowie
fot. Konrad Mroziewicz - Pułtusk.news

autor: J K

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy