REKLAMA

Data publikacji: 22 kwi 2024

Jedyny taki koncert w Pułtusku. Polska muzyka filmowa z narracją aktora Jerzego Zelnika

Jedyny taki koncert w Pułtusku. Polska muzyka filmowa z narracją aktora Jerzego Zelnika

W 6 pięknych lokalizacjach - pałacach i dworach Mazowsza w tym również na pułtuskim Zamku, rozbrzmiewać będzie ponadczasowa, polska muzyka filmowa okraszona recytacjami znanego aktora teatralnego i filmowego Jerzego Zelnika. To za sprawą koncertów orkiestry kameralnej pod dyrekcją Maestro Janusza Powolnego - dyrygenta, działacza muzycznego, w latach 1995-1999 dyrektora Filharmonii Opolskiej.

Zapraszamy już dzisiaj na to niepowtarzalne wydarzenie pt. "Koncerty w pałacach i dworach Mazowsza" - 3 maja o godz. 17.00 do pułtuskiego Zamku. 

Podczas koncertu wystąpią: Jerzy Zelnik - recytacje,  Patrycja Grecka - skrzypce, Anna Kuczok - wiolonczela,  Janusz Powolny - fortepian. Więcej o muzykach dowiesz się - TUTAJ (kliknij)

Wstęp wolny.

 

Koncerty oferują nie tylko doskonałą rozrywkę muzyczną, ale także możliwość połączenia się z innymi ludźmi o podobnych gustach i zainteresowaniach. To świetna okazja, by poczuć energię muzyki na żywo, zatracić się w rytmach ulubionych utworów i wyjść z koncertu zadowolonym i odprężonym.

Jak mówią w zapowiedziach muzycy, których usłyszymy podczas koncertu, jednym z zamysłów dla cyklu koncertów było aby otworzyć pałace i dwory dla wszystkich i aby czerpać inspirację nie tylko z muzyki ale również z pięknej architektury tych miejsc.

Tagi: #Koncert #majówka

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy