REKLAMA

Data publikacji: 15 mar 2023

IV Turniej Umiejętności Cyfrowych - “Mądrze, zdrowo i cyfrowo”

IV Turniej Umiejętności Cyfrowych - “Mądrze, zdrowo i cyfrowo”

15 marca br. w Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi odbył się IV Turniej Umiejętności Cyfrowych “Mądrze, zdrowo i cyfrowo”. W zmaganiach wzięły udział trzyosobowe drużyny reprezentujące szkoły podstawowe z terenu gminy Pułtusk.

W pięciu konkurencjach turnieju zmagały się drużyny z: Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. mjra Henryka Sucharskiego, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku oraz Publicznej Szkoły Podstawowej im. bł. Jana Pawła II w Płocochowie.

Nad prawidłowością przebiegu turnieju czuwała komisja. Po pięciu konkurencjach wyłoniono zwycięzców.

I m-ce zajęła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku.

II m-ce drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku.

III m-ce drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku.

Zmagania dostarczyły wszystkim wielu emocji i radości. Turniej przygotowały: Agnieszka Dąbrowska, Katarzyna Piecuska, Beata Zglejszewska i Marzena Miętkiewicz z pomocą pozostałych pracowników szkoły.

Wszystkim dziękujemy za udział, wspaniałą zabawę i zapraszamy za rok. Serdeczne podziękowania kierujemy dla Państwa Anny i Pawła Pochmarów za ufundowanie poczęstunku oraz dla Państwa Małgorzaty i Jerzego Boruckich za ufundowanie upominków dla uczestników turnieju.

Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi

Opr. na podstawie info i foto ZS Nr.2 w Pułtusku

Tagi: #edukacja #szkoły

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy