REKLAMA

Data publikacji: 19 wrz 2024

Gmina Gzy otrzymała dofinansowanie na unieszkodliwienie azbestu

Gmina Gzy otrzymała dofinansowanie na unieszkodliwienie azbestu

W dniu 30 sierpnia 2024 roku w Starostwie Powiatowym w Pułtusku odbyło się oficjalne podpisanie umowy pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie reprezentowanym przez Prezesa - Zbigniewa Deptułę, a Gminą Gzy reprezentowaną przez Wójta Gminy Gzy Tomasza Sobieraja i Skarbnika Ewę Karpowicz.

Umowa dotyczy dofinansowania realizacji zadania pod nazwą ,,Zbieranie, transport oraz unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Gzy w 2023 r.”. Dzięki zawarciu umowy gmina Gzy otrzyma wsparcie finansowe w formie dotacji na realizację zadania w ramach programu w kwocie do 18.878,31 zł. 

REKLAMA

fot. Gmina Gzy

źródło: Gmina Gzy 

Tagi: #gmina Gzy

Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy

Udostepnij

Gmina Gzy otrzymała dofinansowanie na unieszkodliwienie azbestu

Gmina Gzy otrzymała dofinansowanie na unieszkodliwienie azbestu