REKLAMA

Data publikacji: 30 maj 2023

FUKS Pułtusk wygrywa w derbach z zespołem Młode Orły Nadnarwianki

FUKS Pułtusk wygrywa w derbach z zespołem Młode Orły Nadnarwianki

W niedzielę w IV lidze w ważnym meczu zwyciężyły seniorki, a dzień wcześniej na stadionie w Pułtusku druga drużyna UKS Młodych Orłów Nadnarwianki zmierzyła się ze starszymi koleżankami z drużyny FUKS Pułtusk. Dobre, zacięte spotkanie zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem dziewcząt.

Fuksiarki podeszły do meczu w niepełnym składzie z powodu zawodów lekkoatletycznych rangi wojewódzkiej w których brały udział niektóre z naszych piłkarek.

Kadra była niepełna, ale obecne tego dnia zawodniczki były przepełnione pasją, energią oraz pomysłami na grę. W 3 minucie bramkę strzeliła po precyzyjnym uderzeniu Amelia Horn i taki wynik utrzymał się do końca spotkania. Mimo zwycięstwa drużyna czuła po meczu niedosyt, ponieważ dziewczyny stworzyły sobie mnóstwo sytuacji do strzelenia kolejnych bramek.

Jesteśmy natomiast dumni z tego, że wyeliminowaliśmy główne niedociągnięcia jakie przydarzyły się w środowym spotkaniu z GKS Pokrzywnica i to jest największy  sukces ostatnich dni dla młodych Fuksiarek.

Młode Orły Pułtusk 0:1 FUKS Pułtusk

FUKS PUŁTUSK: Oleś, Krawczyk, Żuk, Czarnecka, Kamińska, Gawęda, Chimkowska, Ziółek, Horn, Kiela, Jaworska. Trener: Łukasz Załęski

UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI: Skład: Gostkewicz Wojciech, Mądry Patryk, Koczara Hubert, Pieńkos Mieszko, Gemza Maurycy, Mieszkowski Jakub, Masłowski Aleksander, Roze Igor, Kaczmarczyk Kacper. Zagrali również: Skowroński Igor, Sumiński Jan, Zaręba Kacper, Olkowski Oliwier, Dworecki Jakub, Butler Alan, Krzyżewski Bruno, Sikorski Błażej.
Trenerzy: Konrad Mroziewicz, Mateusz Miłoński

Drużyny FUKS PUŁTUSK wspiera Miasto i Gmina Pułtusk oraz Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk, BRIX, Isbud, Polmlek, Agami, Aquick

Opr. na podstawie tekstu Łukasza Załęskiego - Fuks Pułtusk oraz info Młode Orły Nadnarwianki. Foto Młode Orły Nadnarwianki profil Facebook i Fuks Pułtusk - Łukasz Załęski

Tagi: #Fuks Brix Pułtusk #mecz #Młode Orły Nadnarwianki #piłka nożna

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy