REKLAMA

Data publikacji: 24 lut 2020

FOTOWOLTAIKA w Pułtusku

FOTOWOLTAIKA w Pułtusku

W dniu 31.01.2020 r. na Zamku Dom Polonii w Pułtusku odbyło się spotkanie biznesowe zorganizowane przez HNWI Capital Sp. z o.o. W spotkaniu zaproszeniu goście mieli okazje zapoznać się z działalnością takich firm jak EDICO Sp. z o.o. PCWO Energy S.A. oraz MOUNT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.  Tematem przewodnim była ekologia i oszczędność energii. W tym duchu firma EDICO przedstawiła najnowsze rozwiązania i urządzenia biurowe dla biznesu. Firma PCWO ENERGY natomiast przedstawiła trendy na rynku energii odnawialnej oraz zapoznała słuchaczy ze swoją działalnością polegającą na przygotowaniu i wdrażaniu projektów systemów fotowoltaicznych. Firma również przedstawiła propozycję współpracy na zasadzie udostępnienia gruntu pod farmy fotowoltaiczne lub a formie nabycia obligacji korporacyjnych.  Przedstawiciele Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych MOUNT omówili trendy  w gospodarce oraz  rynek obligacji korporacyjnych i nieruchomości.


Po zakończeniu części oficjalnej goście mieli okazję spróbować przysmaków kuchni zamkowej oraz w zaciszu zamkowych kuluarów porozmawiać z przedstawicielami zaproszonych firm. Wieczór biznesowy zgromadził przedstawicieli różnych branż, wymieniono spostrzeżenia nastąpiła wymiana doświadczeń i nawiązano szereg nowych kontaktów biznesowych. 

Zainteresowanych tematyką fotowoltaiki zapraszamy do kontaktu z firmą HNWI Capital Sp. z o.o. - Markiem Ceckowskim pod numerem tel: 732 76 11 78.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim za przybycie a Dyrekcji Domu Polonii za pomoc w organizacji wieczoru biznesowego.

Marek Ceckowski

Tagi: #fotowoltaika #HNWI Capital

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy