REKLAMA

Data publikacji: 28 gru 2023

[FOTO] VII Przegląd Małych Form Teatralnych ,,Dzień Teatru w Dwójce''

[FOTO] VII Przegląd Małych Form Teatralnych ,,Dzień Teatru w Dwójce''

W słoneczną środę (26.04.23 r.) w Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku od porannych godzin odbywa się VII Przegląd Małych Form Teatralnych ,,Dzień Teatru w Dwójce''.

To już siódma edycja tego wydarzenia. Uczniowie mogą spróbować swoich sił na scenie. Hasło tegorocznej edycji brzmi: ,,W magicznym świecie Fantazji''.

Na scenie zobaczymy grupę teatralną Iskierki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Płocochowie w prezentacji pt. "Obrazki z podwórka". Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Pułtusku i grupa "Nasza Paczka" wystawi krótki spektakl pt. "Szkoła pełna wyobraźni. Grupa teatralna Fantazyjne Czwóreczki z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Pułtusku zaprezentuje formę teatralną pt. "W krainie czarów i dziwów". Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pułtusku reprezentowana przez grupę "Z Wyspy" wystawi "Szkiełko". Grupa Niesforne Chochliki reprezentująca szkołę gospodarza Przeglądu Małych Form Teatralnych i organizatora (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Pułtusku) wystawi "Sen Alicji".

Wyniki konkursu w artykule:

Pełna fotorelacja:

Fotorelacja cz. 2

autor: J K

Tagi: #edukacja #oświata #Popławy #Przegląd Małych Form Teatralnych #Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Płocochowie #Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku #Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Pułtusku #Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 #Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 z klasami sportowymi im Ireny Szewińskiej w Pułtusku #Pułtusk #szkolnictwo #Szkoła #uczniowie #Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy

Wydawca

JJStudio Jan Kisiel

tel. 515 754 361
kontakt.jjstudio@gmail.com

Redakcja

tel. 515 754 361
redakcja@pultusk.news

Reklama oraz ogłoszenia

tel. 515 754 361
redakcja@pultusk.news