REKLAMA

Data publikacji: 8 sty 2023

[FOTO] UTALENTOWANI WOKALIŚCI NA SCENIE - KONCERT NOWOROCZNY

[FOTO] UTALENTOWANI WOKALIŚCI NA SCENIE - KONCERT NOWOROCZNY

Koncert Noworoczny w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych oraz osób współpracujących z Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku odbył się w miniony piątek 5 stycznia w sali kameralnej MCKiS.

Młodzi artyści zachwycili licznie zgromadzoną publiczność pięknymi aranżacjami piosenek świątecznych i kolęd. Na scenie wystąpili m.in. muzycy i wokaliści szlifujący swój talent pod okiem instruktorów muzyki: Karoliny Ambroziak i Macieja Komorowskiego.

Podczas koncertu usłyszeliśmy Olę Fijałkowską w utworze "Pierwsza Gwiazdka", Zuzię Szulecką która zaśpiewała "Kolędę o moim miłowaniu", Oliwię Światkowską w utworze "Jest taki dzień", Kingę Milewską która zaśpiewała "Kolędę dla nieobecnych". Na scenie wystąpiły również Amelia Sobczyńska ("Przytul nas do siebie"), Magdalena Górska ("Mario czy już wiesz"). Grająca na gitarze akustycznej Ania Jaworska zaśpiewała utwór "Snowman" i nastrojową kolędę "Gdy śliczna panna". Antek Marciniak swój występ rozpoczął świątecznym hitem Johna Lennona "So this is Christmas". Usłyszeliśmy go również w duecie z Vanessą Gosiewską w autorskim utworze pt. "Bóg". Siostry Hania i Zosia Małkiewicz zaśpiewały w duecie radosną świąteczna piosenkę pt. "Dzwonki sań". Na zakończenie koncertu na scenie wystąpili: Stan Rudnicki i Maciej Komorowski w przeboju Czerwonych Gitar pt. "Mija Rok".

Skoro Koncert Noworoczny, nie mogło zabraknąć życzeń aby w myśl finałowej piosenki to był dobry rok.

Dla wykonawców - młodych muzyków i wokalistów gromkie brawa publiczności były zapewne najlepszą nagrodą z ich pracę w szlifowanie swoich talentów muzycznych.

Koncert prowadził Artur Bednarek.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Foto: Ola Dąbrowska / MCKiS Facebook / strona UM Pułtusk pultusk.pl/ pultusk.news /

Tagi: #Koncert #Miejskie centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy