REKLAMA

Data publikacji: 1 cze 2023

[FOTO] Niezwykły Dzień Dziecka w "Klaudynce"

[FOTO] Niezwykły Dzień Dziecka w "Klaudynce"

1 czerwca to szczególna data dla wszystkich dzieci. W Szkole Podstawowej nr 1 świętowano dziś podwójnie. Oprócz pikniku dla uczniów najmłodszych klas odbyło się także otwarcie ścieżki przyrodniczo-edukacyjnej.

Na uczestników czekało wiele atrakcji. Na początku odbyły się przedstawienia w wykonaniu uczniów klas I-III. Młodzi artyści zabrali widzów w bajkowy świat wyobraźni i w niezwykły świat natury.

Potem rozpoczęła się zabawa. Muzyka, dmuchańce, przysmaki, gry i zabawy... Nic dziwnego, że na twarzach wszystkich dzieci pojawiły się szerokie uśmiechy.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Kamil Grabowski już zapowiedział, ze za kilka dni odbędzie kolejne ciekawe wydarzenie, tym razem będzie to niespodzianka dla starszych klas:

"Szkoła to dzieci…" w dniu ich święta przygotowaliśmy wiele atrakcji dla naszych najmłodszych uczniów. Dmuchany zamek, gry, zabawy ruchowe, malowanie twarzy, watę cukrową, popcorn, słodki poczęstunek i ognisko z kiełbaskami. Nastąpiło też oficjalne otwarcie ścieżki przyrodniczo-edukacyjnej przy naszej szkole współfinansowane z WFOŚiGW. Dla starszych uczniów mamy przygotowaną niespodziankę już 7 czerwca. Będzie się działo…

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego pikniku.

Tagi: #dzień dziecka #Klaudynka #Piknik #PSP1 Pułtusk #Pułtusk #zabawa

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy