REKLAMA

Data publikacji: 29 maj 2024

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

W środę 29 czerwca, na terenie domu Polonii w Pułtusku, odbyła się uroczystość z okazji obchodzonego 30 maja Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Organizatorem wydarzenia było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pułtusku, które realizuje zadania związane z pieczą zastępczą w Powiecie Pułtuskim. Uczestników uroczystości – gości oraz rodziny zastępcze – powitała dyrektor Centrum Alicja Patalan. Samorząd Powiatu Pułtuskiego reprezentowała Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak oraz Członek Zarządu Powiatu w Pułtusku Wiesław Cienkowski.

Środowe spotkanie rodzin zastępczych z terenu Powiatu Pułtuskiego stało się doskonałą okazją do zainaugurowania kampanii społecznej „Podaruj Swój Dom – zostań rodziną zastępczą”, realizowanej przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pułtusku. Celem kampanii jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego wśród instytucji i osób fizycznych.

Wydarzeniu towarzyszyła również gala talentów, w trakcie której swoje talenty prezentowały dzieci z rodzin zastępczych. Nie zabrakło również wielu ciekawych atrakcji. Jedną z nich były odwiedziny postaci z bajek.

 

 

 

 

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy