Data publikacji: 18 gru 2023
Dzieci wystawiły najlepszą recenzję! Studenci pułtuskiej AFiB Vistula w roli aktorów zebrali gromkie owacje

W minioną niedzielę na pułtuskim Zamku odbyła się 5 edycja z cyklu "Spotkanie ze sztuką - spróbuj z nami ożywić BAJKI". Dzieci nie kryły zachwytu oglądając spektakle przygotowane przez studentów Pedagogiki Akademii Finansów i Biznesu Vistula Pułtusk.
Wszyscy świetnie bawili się podczas spektakli dla dzieci wystawionych przez studentów Pedagogiki Akademii Finansów i Biznesu Vistula Pułtusk przygotowanych w ramach zajęć warsztatowych przedmiotu Drama. Oba spektakle były formą zaliczenia przedmiotu i chyba to najtrudniejsza metoda, gdyż reakcje najmłodszej publiczności miały tu ogromne znaczenie.
Aktorzy najpierw zabrali nas w świat różnych znanych bajek za sprawą spektaklu pt. ""Zaczarowanym pociągiem do krainy bajek". Po krótkiej przerwie podczas której wszyscy mieli czas na słodki poczęstunek zachwyt wzbudził "Kopciuszek".
Uśmiechy dzieci, interakcja z aktorami i gromkie brawa były najlepszą recenzją obu spektakli.
Gratulujemy przedsięwzięcia i czekamy na kolejne spektakle!
Tagi: #Akademia Finansów i Biznesu Vistula #bajki #dzieci #edukacja #Kultura #studia #teatr #zamek Pułtusk
Bądź na bieżąco, obserwuj nas na

Zobacz także
Komentarze
Dodaj komentarz jako pierwszy