REKLAMA

Data publikacji: 13 sty 2023

"Dobrze mieć takiego Partnera na mazowieckiej mapie Futsalu"

"Dobrze mieć takiego Partnera na mazowieckiej mapie Futsalu"

Dla Wenecji druga runda rozgrywek ligowych rozpoczyna się 21 stycznia w Lubawie. Do pułtuskiej drużyny futsalowej w zimowym oknie transferowym dołączyło dwóch doświadczonych obcokrajowców o czym informowaliśmy na łamach naszego portalu. O krótki komentarz dotyczący przygotowań poprosiliśmy dyrektora ds. sportowych Wenecji Pułtusk Pawła Mańk.

Okres przygotowawczy naszej drużyny przebiegł optymalnie, udało nam się rozegrać trzy sparingi w tym dwa z drużynami Ekstraklasy. Szczególnie ostatni sparing z Legia Warszawa napawa nas optymizmem ponieważ widać ze zespół poczynił progres! Co najważniejsze w czasie przygotowań żaden z naszych zawodników nie odniósł kontuzji co bardzo nas cieszy.

Paweł Mańk Dyrektor ds. sportowych klubu Wenecja Pułtusk

Ostatni sparing z Legią Warszawa przykuł szczególną uwagę za sprawą wpisu w mediach społecznościowych stołecznego klubu. Dla naszej pułtuskiej drużyny jest to ogromne wyróżnienie od tak utytułowanego zespołu.

Tagi: #FUTSAL #Legia Warszawa #Wenecja Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy