Data publikacji: 6 mar 2019
Dla miłośników tenisa stołowego
Od 13 marca, przez trzy kolejne niedziele, na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku będą rozgrywały się turnieje w ramach XIII Samorządowych Mistrzostw Pułtuska w Tenisie Stołowym. Start o godz. 9:00. Regulamin i zapisy dostępne na stronie organizatora: Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku.
Tagi: #mistrzostwa #pułtusk news #społeczeństwo #sport #tenis stołowy
Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News
Zobacz także
Komentarze
Dodaj komentarz jako pierwszy