REKLAMA

Data publikacji: 28 lis 2023

Dachowanie w Bobach. Przyczyną nadmierna prędkość. Oficjane informacje o zdarzeniu.

Dachowanie w Bobach. Przyczyną nadmierna prędkość. Oficjane informacje o zdarzeniu.

Jak informuje na swojej stronie KPP Pułtusk, przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość. W treści informacji jest też apel do kierowców.

Nadmierna prędkość przy śliskiej nawierzchni drogi była przyczyną kolejnej kolizji drogowej. Policja raz jeszcze apeluje o szczególną ostrożność i zdjęcie nogi z gazu. Zmienne warunki pogodowe to wyzwanie dla kierowców. Lepiej dojechać do celu kilka minut później, niż narażać siebie i innych na niebezpieczne sytuacje na drodze.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, którzy pracowali na miejscu dzisiejszego zdarzenia drogowego w okolicach Gnojna, ustalili, że 62 -letni kierowca chevroleta - mieszkaniec powiatu makowskiego, jadąc drogą krajową 61, od strony Szelkowa, z niedostosowaną do warunków pogodowych prędkością, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w barierkę i przepust drogowy, po czym dachował. Kierowca nie doznał poważnych obrażeń ciała. W tym przypadku skończyło się jedynie na mandacie karnym (1500 zł, 10 pkt). Jednak jak pokazuje życie, często takie zdarzenia mają swój tragiczny finał. Dlatego kolejny raz apelujemy do kierowców o zdjęcie nogi z gazu. Prosimy o dostosowanie prędkości do aktualnych warunków pogodowych, bezwzględne przestrzeganie przepisów i wyobraźnię.

źródło: KPP w Pułtusku- Oficer prasowy KPP w Pułtusku kom. Milena Kopczyńska

autor: J K

Tagi: #Gnojno #Policja #Pułtusk #wypadek

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy