REKLAMA

Data publikacji: 22 maj 2024

Dachowanie pijanego kierowcy. Ucieczka i kłamstwa kobiety nie zwiodły Policjantów

Dachowanie pijanego kierowcy. Ucieczka i kłamstwa kobiety nie zwiodły Policjantów

Straciła panowanie nad autem i na zakręcie drogi wpadła w poślizg. Auto dachowało. Była nietrzeźwa i nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo próbowała kłamać, że to nie ona kierowała pojazdem.

Sytuacja miała swój początek w poniedziałek około godziny 18.15, wtedy to dyżurny pułtuskiej komendy został poinformowany, że w Grabówcu dachował samochód. O zdarzeniu poinformowali świadkowie. Kierująca wraz z pasażerem uciekli z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego mając opis kierującej, napotkali ją na drodze i ją zatrzymali. 40-latka twierdziła, że co prawda była w pojeździe, ale to nie ona kierowała autem. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało u kierującej matizem prawie 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu 40-latka usłyszała zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości do którego się przyznała.

Jeśli widzisz podejrzanie zachowującego się kierowcę, który może być pod wpływem alkoholu lub narkotyków, niezwłocznie powiadom policję. Jeśli jesteś świadkiem, że ktoś kto pił alkohol, wsiada za kierownicę, reaguj. Jeśli nie jesteś w stanie tej osoby powstrzymać, natychmiast powiadom policję, dzwoniąc pod bezpłatny numer alarmowy 112.

 

Opr. na podstawie informacji prasowej podkom. Barbary Goździewskiej/ KPP Pułtusk/ Foto KPP Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy