REKLAMA

Data publikacji: 4 sie 2020

COVID-19 w TBS? Zakażonych może być więcej

COVID-19 w TBS? Zakażonych może być więcej

Jedna z osób pracujących w Towarzystwie Budownictwa Społecznego w Pułtusku miała kontakt z zakażoną na koronawirusa. Z informacji, jakie otrzymaliśmy wynika, że jest to następstwem potwierdzonych zakażeń u osób, które przebywały nad morzem.

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że z obawy o rozprzestrzenianie się zakażenia została podjęta decyzja o zamknięciu TBS-u dla interesantów.

TBS wystosował komunikat: Szanowni Państwo, w związku z zagrożeniem wywołanym zwiększoną zachorowalnością na chorobę COVID-19, Zarząd Towarzystwa Budownictwa Społecznego Pułtusk Sp. z o.o. podjął kroki, mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa, a tym samym zapewnienie Państwu oraz pracownikom Spółki bezpieczeństwa. W związku z powyższym uprzejmie prosimy, o kontaktowanie się z pracownikami Spółki drogą mailową oraz telefonicznie, ograniczając tym samym przyjazdy do biura Spółki. Przypominamy także, że całodobowe numery dyżurne wywieszone są w gablotach informacyjnych w każdym budynku oraz dostępne są na stronie internetowej Spółki.

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy