REKLAMA

Data publikacji: 15 lut 2024

Burmistrz podsumował działania Samorządu w minionym roku

Burmistrz podsumował działania Samorządu w minionym roku

Dzisiaj w sali pułtuskiego Kina odbyło się doroczne spotkanie Burmistrza Miasta Pułtusk Wojciecha Gregorczyka z Mieszkańcami.

Od początku kadencji Burmistrz, na początku każdego roku organizuje takie spotkania, a służą one podsumowaniu działalności Samorządu Gminy Pułtusk, przedstawieniu zrealizowanych inwestycji oraz wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Wprowadzeniem do filmu podsumowującego inwestycje minionego roku, zarówno te zrealizowane jak i kontynuowane oraz zaplanowane wraz ze źródłami ich finansowania były wokalne występy utalentowanych uczniów pułtuskich szkół. Usłyszeliśmy na scenie Antka Marciniaka, Natalię Łączkowską i Karolinę Fabisiak.

 

Kolejno zgromadzeni obejrzeli film podsumowujący inwestycje. W swoim wystąpieniu Burmistrz Wojciech Gregorczyk omówił je szczegółowo.

W kolejnym filmie zaprezentowano wydarzenia kulturalne i sportowe zorganizowane przez Samorząd Gminy Pułtusk lub odbywające się przy współudziale gminy oraz pod patronatem Burmistrza.

Nie zabrakło również pytań od mieszkańców, na które zgromadzonym odpowiadał włodarz Gminy. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Zaprezentowane podczas spotkania filmy od jutra będą dostępne na kanale YouTube Gminy Pułtusk i na stronie www.pultusk.pl.

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy