REKLAMA

Data publikacji: 22 kwi 2023

Brodowo-Wity, Zbroszki, Skarżyce, Winnica - tu wykonano remont dróg

Brodowo-Wity, Zbroszki, Skarżyce, Winnica - tu wykonano remont dróg

W gminie Winnica wyremontowano kolejne drogi. Inwestycje wykonano w ramach dofinansowania z Funduszu Inwestycji Strategicznych Polski Ład. Wykonawcą jest firma INFRASTRUKTURA BUD-59 sp. z o.o. z Warszawy.

Mieszkańcy miejscowości Brodowo-Wity doczekali się drogi asfaltowej. Zakończono remont
dwóch dróg gminnych w miejscowości Brodowo-Wity o długości 850 m i 1520 m.

Zakres prac obejmował: usunięcie darni z poboczy i profilowanie drogi, wykonanie podbudowy tłuczniowej o grubości 10 cm, wykonanie nakładki z betonu asfaltowego o grubości 5 cm (warstwa wierzchnia) i szerokości 3 i 3,5 m oraz wykonanie poboczy.

Zakończono remont ulicy Sportowej  w Winnicy o długości 210 m.

Zakres prac obejmował: usunięcie darni z poboczy i profilowanie drogi, wykonanie podbudowy tłuczniowej o grubości 10 cm, wykonanie nakładki z betonu asfaltowego o grubości 5 cm (warstwa wierzchnia) i szerokości 4 m oraz wykonanie poboczy.

Zakończono remont dwóch dróg gminnych w miejscowości Skarżyce o długości 163 m i 420 m.

Zakres prac obejmował: usunięcie darni z poboczy i profilowanie drogi, wykonanie podbudowy tłuczniowej o grubości 10 cm, wykonanie nakładki z betonu asfaltowego o grubości 5 cm (warstwa wierzchnia) i szerokości 4 m i 3 m oraz wykonanie poboczy.

Zakończono remont dwóch dróg gminnych w miejscowości Zbroszki o długości 260 m.

Zakres prac obejmował: usunięcie darni z poboczy i profilowanie drogi, wykonanie podbudowy tłuczniowej o grubości 5 cm, wykonanie nakładki z betonu asfaltowego o grubości 5 cm (warstwa wierzchnia) i szerokości 3 i 3,5 m, wykonanie parkingu oraz poboczy.

Tagi: #Brodowo-Wity #drogi #Skarżyce #Winnica #Zbroszki

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy