REKLAMA

Data publikacji: 7 cze 2023

APELUJĄ DO MIESZKAŃCÓW

APELUJĄ DO MIESZKAŃCÓW

Dokonali bieżących napraw i uprzątnęli teren boiska wielofunkcyjnego przy ul. Widok w Pułtusku. Dyrektor i pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku proszą mieszkańców o poszanowanie mienia i niedewastowanie obiektu sportowego, który służy nam wszystkim.

Na oficjalnej stronie MOSiR Pułtusk został opublikowany apel do mieszkańców, który publikujemy poniżej:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku (administrator boiska wielofunkcyjnego przy ul. Widok) zwraca się do mieszkańców Pułtuska – użytkowników ww. boiska z uprzejmą prośbą, abyśmy wspólnie dbali o sportowo-rekreacyjny obiekt użyteczności publicznej.

W ostatnich dniach dokonaliśmy bieżących napraw bramek piłkarskich. Zakupione zostały siatki na bramki, które uległy zniszczeniu, teren został uprzątnięty. Bardzo Państwa prosimy o użytkowanie obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Wszelkie problemy można na bieżąco zgłaszać do administratora obiektu – MOSiR Pułtusk pod numerami telefonu: 23 692 02 67 lub sekretariat – 23 692 81 29 i na email: sekretariat@mosir-pultusk.eu

Boisko wielofunkcyjne przy ul. Widok jest ogólnodostępne. Regulaminy użytkowania wywieszone są na furtkach prowadzących do obiektu.

Bardzo prosimy o poszanowanie mienia i niedewastowanie obiektu sportowego, który służy nam wszystkim.

Dziękujemy !

Dyrektor i pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pułtusku.

Na podstawie www.mosir.pultusk.pl/ foto MOSiR

Tagi: #apel #boisko

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy