REKLAMA

Data publikacji: 9 kwi 2019

95 lat Zespołu Szkół w Golądkowie!

Szanowni Państwo – absolwenci i dawni pracownicy Zespołu Szkół im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie!
W związku z obchodami 95-lecia istnienia szkoły zaplanowanymi na wrzesień 2019 roku zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą.

Zechciejcie Państwo cofnąć się do lat swojej nauki i pracy w Zespole Szkół w Golądkowie.
Odświeżcie wspomnienia, znajdźcie wśród nich te piękne, wzruszające czy zabawne historie, które się wtedy wydarzyły – i opowiedzcie je nam. Dlaczego? Chcielibyśmy, aby powstała z nich publikacja pt. „95 opowieści na 95-lecie”.
Czas nauki czy pracy, który Państwo spędzili w Golądkowie to na pewno znacząca część historii szkoły. Utrwalenie Państwa wspomnień ocali tę historię i będzie wyjątkowym sposobem uczczenia Jubileuszu. Być może mieli Państwo w rodzinie osobę uczącą się lub pracującą w Golądkowie, która nie może spisać wspomnień osobiście, ale Państwo mogą Jej wysłuchać i to zrobić. Albo znają Państwo historię krążącą w rodzinie od pokoleń. Na takie opowieści również czekamy. Chcielibyśmy zebrać i dawne, i świeże wspomnienia.
Wszystkie osoby chcące pomóc nam w opracowaniu publikacji prosimy o spisanie wspomnień. Byłoby jeszcze piękniej, gdyby dołączyli Państwo do nich zdjęcia. Nie wyznaczamy ograniczeń objętości. Prosimy o podanie w tekście roku/lat Państwa nauki/pracy w Golądkowie oraz o dołączenie informacji zawierającej imię i nazwisko autora wspomnień i numer telefonu lub adres e-mail do ewentualnego kontaktu.
Na Państwa teksty czekamy do 15 czerwca 2019 roku pod adresem mailowym: biblioteka@zsgoladkowo.eu (w tytule wiadomości proszę wpisać WSPOMNIENIA).
Mogą je Państwo także przesłać pocztą tradycyjną (z dopiskiem na kopercie – WSPOMNIENIA) lub dostarczyć osobiście na adres: ZS CKR im. Jadwigi Dziubińskiej, Golądkowo 41G, 06-120 Winnica.
W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości prosimy o maila – biblioteka@zsgoladkowo.eu lub telefon – 666 556 987.
Bardzo liczymy na współpracę z Państwem
i już teraz za nią dziękujemy

autor: J K

Tagi: #Golądkowo #Pułtusk #pułtusk news #Szkoła #Winnica

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy