Data publikacji: 28 maj 2026
4:0 Nadnarwianki, w sobotę mecz sezonu
Nadnarwianka Pułtusk pokonała Bug Wyszków 4:0 w spotkaniu Decathlon V ligi. Za tydzień mecz sezonu w Ostrołęce.
Spotkanie rozpoczęło się dla Nadnarwianki znakomicie. Pod koniec 3. minuty piłkę w rogu boiska ustawił Maciej Ostrowski i zaskoczył nastoletniego Denisa Pawłowskiego. Gole bezpośrednio z różnych to rzadkość, więc warto podkreślić że to już drugi taki skalp "Ostrego" w karierze.
Tempo spotkania nie porywało. Swoje szanse miał też Wyszków, ale przyjezdni ograniczali się jednak głównie do obrony.
Pod koniec pierwszej połowy przypomniał o sobie Paweł Jabłoński. Mierzonym strzałem wykończył akcję gospodarzy.
Popularny "Jabłko" doczekał się kilku szans też po przerwie, wykorzystał jedną z nich. Zrobiło się 3:0. Trafienie dołożył jeszcze zmiennik Tomasz Bobowski, korzystając z prostopadłego podania Mateusza Bramowicza.
W sobotę Nadnarwianka zagra w Ostrołęce prawdopodobnie kluczowe mecz dla losów awansu.
Nadnarwianka Pułtusk - Bug Wyszków 4:0 (2:0)
Ostrowski 3, Jabłoński 45+1, 76, Bobowski 82
Poniżej fotorelacja.
Tekst: ML
Fot. Paweł Grąbczewski
Tagi: #Nadnarwianka #mecz #Pułtusk
Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News
Zobacz także
Komentarze
Dodaj komentarz jako pierwszy