REKLAMA

Data publikacji: 28 maj 2026

4:0 Nadnarwianki, w sobotę mecz sezonu

4:0 Nadnarwianki, w sobotę mecz sezonu

Nadnarwianka Pułtusk pokonała Bug Wyszków 4:0 w spotkaniu Decathlon V ligi. Za tydzień mecz sezonu w Ostrołęce.

Spotkanie rozpoczęło się dla Nadnarwianki znakomicie. Pod koniec 3. minuty piłkę w rogu boiska ustawił Maciej Ostrowski i zaskoczył nastoletniego Denisa Pawłowskiego. Gole bezpośrednio z różnych to rzadkość, więc warto podkreślić że to już drugi taki skalp "Ostrego" w karierze.

Tempo spotkania nie porywało. Swoje szanse miał też Wyszków, ale przyjezdni ograniczali się jednak głównie do obrony.

Pod koniec pierwszej połowy przypomniał o sobie Paweł Jabłoński. Mierzonym strzałem wykończył akcję gospodarzy.

Popularny "Jabłko" doczekał się kilku szans też po przerwie, wykorzystał jedną z nich. Zrobiło się 3:0. Trafienie dołożył jeszcze zmiennik Tomasz Bobowski, korzystając z prostopadłego podania Mateusza Bramowicza.

W sobotę Nadnarwianka zagra w Ostrołęce prawdopodobnie kluczowe mecz dla losów awansu.

 

Nadnarwianka Pułtusk - Bug Wyszków 4:0 (2:0)

Ostrowski 3, Jabłoński 45+1, 76, Bobowski 82

 

Poniżej fotorelacja. 

 

Tekst: ML

Fot. Paweł Grąbczewski 

REKLAMA

Tagi: #Nadnarwianka #mecz #Pułtusk

Bądź na bieżąco, obserwuj nas na
Google News

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy

Udostepnij

4:0 Nadnarwianki, w sobotę mecz sezonu

4:0 Nadnarwianki, w sobotę mecz sezonu