REKLAMA

Data publikacji: 25 lip 2019

33 AWANSE W 100 LECIE POWOŁANIA POLICJI

33 AWANSE W 100 LECIE POWOŁANIA POLICJI

24 lipca odbyła się w Pułtusku uroczystość z okazji 100. lecia powołania Policji Państwowej oraz obchody Święta Policji.

Pułtuscy policjanci wraz z rodzinami oraz zaproszonymi gośćmi uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej, która została odprawiona w Bazylice NMP, celebrowana przez Ks. Michała Podgórskiego i Ks. Dariusza Multona.

Oficjalne obchody odbyły się w Sali Koncertowej Domu Polonii. Święto Policji stało się okazją do uhonorowania policjantów medalami, wręczenia awansów na wyższe stopnie oraz podziękowania tym, którzy wspierają policjantów w ich codziennej służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pułtuskiego.

Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji wyróżnił 6 policjantów i pracownika cywilnego pułtuskiej komendy. Za zaangażowanie i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków, starosta pułtuski oraz burmistrz pułtuska wyróżnili nagrodami Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku.

W podziękowaniu za zaangażowanie w obowiązki służbowe, wójtowie gmin wręczyli podziękowania dzielnicowym pełniącym służbę na ich terenie.

Nie zabrakło życzeń dla policjantów, pracowników cywilnych i ich rodzin oraz podziękowań za dotychczasową misję – służbę na rzecz bezpieczeństwa.

W dniu Święta Policji na wyższe stopnie służbowe awansowało 33 funkcjonariuszy.

 NA STOPIEŃ: KOMISARZA POLICJI

NA STOPIEŃ: ASPIRANTA SZTABOWEGO POLICJI

NA STOPIEŃ: STARSZEGO ASPIRANTA POLICJI

NA STOPIEŃ: ASPIRANTA POLICJI

NA STOPIEŃ: MŁODSZEGO ASPIRANTA POLICJI

NA STOPIEŃ: SIERŻANTA SZTABOWEGO POLICJI

1. starszy sierżant DZICZEK Magdalena

2. starszy sierżant MIERZEJEWSKI Leszek

3. starszy sierżant STAŃCZAK Paweł

NA STOPIEŃ: STARSZEGO SIERŻANTA POLICJI

NA STOPIEŃ: SIERŻANTA POLICJI

NA STOPIEŃ: STARSZEGO POSTERUNKOWEGO POLICJI: 

.

Tagi: #100 LECIE POWSTANIA POLICJI #AWANSE #Dom Polonii w Pułtusku #media pułtusk #NATALIA #Obryte #Pokrzywnica #Policja #polmlek #Pułtusk #pułtusk news #Świercze #ŚWIĘTO POLICJI #Zatory

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy