REKLAMA

Data publikacji: 4 kwi 2023

2x 4:0. Trener Nadnarwianki komentuje początek rundy

2x 4:0. Trener Nadnarwianki komentuje początek rundy

Nadnarwianka zdobyła siedem punktów w trzech pierwszych spotkaniach rundy jesiennej sezonu 2022/23. "Dobry start jest efektem ciężkiej i systematycznej pracy w okresie przygotowawczym. Drużyna w ciężkich warunkach atmosferycznych wykazywała się zaangażowaniem" – podkreśla trener Paweł Zacharski.

Szkoleniowiec objął Nadnarwiankę po zakończeniu poprzedniego sezonu. Latem czasu na "zgranie" i przygotowanie zespołu jest jednak stosunkowo niewiele. Zimą drużyna ćwiczy razem o wiele więcej, zatem trwająca runda będzie ciekawym sprawdzianem również dla samego Zacharskiego. Oto jak trener komentuje każde z trzech dotychczasowych spotkań:

PAF Płońsk - Nadnarwianka 1:1

Rundę rozpoczęliśmy meczem w Płońsku jadąc tam z nastawieniem zwycięstwa. Od samego początku wiedzieliśmy, że stan murawy nie będzie dla nas sprzymierzeńcem. Stwarzaliśmy sobie więcej sytuacji strzeleckich, lecz straciliśmy dość niecodzienną bramkę w końcówce meczu. Zespół zareagował na to znakomicie i w doliczonym czasie doprowadziliśmy do remisu. Patrząc na scenariusz spotkania można być z tego zadowolonym jednak wewnętrznie wiedzieliśmy, że przy odrobinie lepszym boisku wyciągnęlibyśmy z tego meczu więcej.

Nadnarwianka - Skra Drobin 4:0

W drugiej kolejce na boisku w Pułtusku pokonaliśmy zasłużenie Skrę Drobin. Mecz, w którym zawodnicy pokazali, że pomimo słabszego rywala zawsze grają do końca o jak najlepszy rezultat. Odpowiednie nastawieniem połączone z jakością taktyczną pozwoliło nam zainkasować 3 punkty i odnieść pierwsze zwycięstwo w rundzie.

Unia Warszawa - Nadnarwianka 0:4

Na mecz z Unią jechaliśmy z żądzą rewanżu za jesienną porażkę. Udało się to w znakomitym stylu. Drużyna rozegrała rewelacyjną pierwszą połowę, a w drugiej dominację w spotkaniu udokumentowała aż trzema trafieniami.

***

Z perspektywy kibica największe wrażenie robi oczywiście ostatnia wygrana. Wyjazdowe zwycięstwa 4:0 ze stołecznym rywalem nie należą do nadnarwiańskiej codzienności.

"Bardzo dobre rozpoczęcie rundy dodatkowo nas mobilizuje i pokazuje jaki kierunek chcemy obrać w przyszłości. Pierwsze kolejki jednak o niczym nie świadczą, a wartość drużyny trzeba będzie pokazywać w każdym kolejnym spotkaniu" - kończy Zacharski. Kolejnym wyzwaniem dla pułtuszczan będzie mecz z Okęciem Warszawa, który zostanie rozegrany w Wielki Piątek o 17, na boisku "Lotników" w stolicy.

ML

Tagi: #Nadnarwianka Pułtusk #Paweł Zacharski

REKLAMA

miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę
miejsce na Twoją
reklamę

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy