REKLAMA

Data publikacji: 22 gru 2023

24 interwencje i 7 kierowców na podwójnym gazie

24 interwencje i 7 kierowców na podwójnym gazie

W ciągu ostatniego tygodnia pułtuscy policjanci przeprowadzili 24 interwencje. Na 711 legitymowań ujawnili 7 nietrzeźwych kierowców.

30 sierpnia na terenie Pułtuska doszło do kradzieży.  Nieznany sprawca po wyważeniu okna dostał się do środka budynku mieszkalnego. Łupem złodzieja padły dwa złote łańcuszki z zawieszką oraz pieniądze w kwocie 2400 zł.  Wszystko o łącznej wartości 4400 zł.

Tego samego dnia na terenie Pułtuska, nieznany sprawca przywłaszczył sobie pozostawioną na ławce torebkę damską z zawartością pieniędzy w kwocie 300 zł. W torebce znajdowały się również dokumenty – dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz karty bankomatowe.

31 sierpnia policjanci zatrzymali na ul. Tartacznej w Pułtusku 52 –letniego pułtuszczanina, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,37 mg/l.

Tego samego dnia, w miejscowości Brodowo,  28 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował samochodem osobowym Volvo po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynik 0,74 mg/l.

2 września policjanci zatrzymali na ul. 17 Sierpnia w Pułtusku kierującego rowerem po spożyciu alkoholu.  44 letni mieszkaniec Pułtuska miał wynik  1,21 mg/l.

4 września policjanci zatrzymali kolejnego amatora rowerowych przejażdżek będąc pod wpływem alkoholu. Tym razem do zatrzymania doszło w Pułtusku na ul. Tartacznej.  47-letni mieszkaniec pow. pułtuskiego  miał wynik 0,33 mg/l.

Info: KPP w Pułtusku

Tagi: #2019 #kronika policyjna #pijany kierowca #Policja

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy