REKLAMA

Data publikacji: 2 paź 2023

2 osoby trafiły do szpitala. Wypadek w Lipnikach Starych

2 osoby trafiły do szpitala. Wypadek w Lipnikach Starych

Wracałem skuterem do domu i zobaczyłem wypadek. Natychmiast przystąpiłem do udzielania pomocy osobom rannym - relacjonuje mężczyzna, który jako pierwszy był na miejscu wypadku, do którego doszło dzisiaj przed godz. 18.00 w Lipnikach Starych.

O godz. 17.45 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku została zaalarmowana o wypadku drogowym w Lipnikach Starych. Na miejsce skierowano 2 zastępy JRG Pułtusk, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policję.

Na skrzyżowaniu przy krzyżu zderzyły się dwa samochody osobowe.

Pracuję w wojsku i mam kwalifikacje do udzielani pierwszej pomocy. Dlatego też zacząłem pomagać poszkodowanym i na ile było to możliwe ze względu na ich bezpieczeństwo opatrywać rany. Gdy zająłem się drugą poszkodowaną osobą, zauważyłem, że chłopaka, któremu wcześniej pomagałem nie ma w pobliżu.

relacjonuje mężczyzna, który zauważył wypadek

Świadkowie twierdzili, że prawdopodobnie w wyniku szoku, mężczyzna oddalił się w kierunku pobliskich pól. Po jakimś czasie powrócił w miejsce wypadku.

Z naszych ustaleń wynika, że do szpitala trafiły dwie osoby w tym kierowca jednego z samochodów.

Jeszcze o godz. 19.30 strażacy pracowali na miejscu i usuwali skutki wypadku.

Do wypadku doszło na łuku drogi i prawdopodobnie jeden z kierowców nie zapanował nad autem i wypadł ze swojego pasa drogi uderzając w nadjeżdżający pojazd.

Droga na czas działania służb była zablokowana. Aktualnie jest już przejezdna.

Opr. na podstawie informacji KP PSP Pułtusk oraz relacje świadków.

Tagi: #karetka #kierowca #Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku #Lipniki Stare #Policja #Pułtusk #straż pożarna #wypadek

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy