REKLAMA

Data publikacji: 5 sie 2019

13 nietrzeźwych kierowców

13 nietrzeźwych kierowców

28 lipca w miejscowości Psary, 66 letni mieszkaniec pow. makowskiego kierował motorowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości. Miał 0,32 mg/l w wydychanym powietrzu.

Kontrola policji ujawniła że, kierował wbrew zakazowi sądowemu wydanego przez Sąd Rejonowy w Pułtusku i wbrew decyzji administracyjnej wydanej przez Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim.

Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

29 lipca w miejscowości Skaszewo Włościańskie policja zatrzymała 33 letniego mieszkańca pow. pułtuskiego. Kierował samochodem osobowym marki VW Passat po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości, 1,27 mg/l w wydychanym powietrzu oraz wbrew decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień do kierowania, wydanej przez Starostwo Powiatowe w Pułtusku.

Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

31 lipca, 37 letni mieszkaniec pow. pułtuskiego kierował rowerem
po drodze publicznej w Moszynie, będąc w stanie nietrzeźwości, 0,98 mg/l w wydychanym powietrzu, wbrew obowiązującemu zakazowi sądowemu na wszelkie pojazdy, orzeczonemu przez Sąd Rejonowy w Pułtusku. Postępowanie prowadzi KPP w Pułtusku.

1 sierpnia policja zatrzymała 37 letniego mieszkańca pow. pułtuskiego, który kierował rowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości. Miał 1,62 mg/l w wydychanym powietrzu. Kierował wbrew obowiązującemu zakazowi sądowemu na wszelkie pojazdy, orzeczonemu przez Sąd Rejonowy w Pułtusku.

W sumie w ciągu ostatniego tygodnia policja pułtuska przeprowadziła: legitymowań - 715, interwencji- 32 w tym ujawniła 13 nietrzeźwych kierujących.

info: KPP Pułtusk

REKLAMA

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz jako pierwszy