/Podkom. Joanna Bronowska awansowana na Kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy

Podkom. Joanna Bronowska awansowana na Kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy

Zawsze uśmiechnięta, lubiana, otwarta a przy tym wzorowo wywiązująca się z Roty Ślubowania została awansowana na Kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy. Dotychczas pełniąca obowiązki podkom. Joanna Bronowska, 17 listopada br. oficjalnie objęła stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy.

Rozkaz mianowania na to stanowisko wręczył awansowanej Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku mł. insp. Paweł Antośkiewicz.

Dzięki uprzejmości władz gminy, piątkowa uroczystość (17 listopada br.) odbyła się w budynku Urzędu Gminy w Pokrzywnicy. W spotkaniu udział wzięli: przedstawiciel Kadr na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Pułtusku, funkcjonariusze Posterunku Policji w Pokrzywnicy oraz Wójtowie Gmin podlegających Posterunkowi.

Cechująca się empatią i wrażliwością na problemy innych ludzi oraz chęcią niesienia im pomocy, za pracowitość, doświadczenie, rozsądek i odwagę podkom. Joanna Bronowska została mianowana na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Pokrzywnicy.

Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku

Jak podkreślił w gratulacjach i słowach uznania Szef pułtuskich policjantów: Pani Kierownik doskonale zna podległy rejon służbowy i zawsze wzorowo wypełnia powierzone obowiązki, w pełni zasłużyła i wypracowała sobie powierzone stanowisko. Do życzeń przyłączyli się Wójtowie i towarzyszący na zbiórce policjanci.

Podkom. Joanna Bronowska w szeregi policji wstąpiła w 2012 r. W trakcie swojej kariery zawodowej służyła w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym, następnie w Wydziale Kryminalnym i Zespole ds. kryminalnych PP w Pokrzywnicy. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

KPP Pułtusk

Redakcja Pułtusk News przyłącza się do tych życzeń.

Opr. na podstawie informacji kom. Mileny Kopczyńskiej KPP Pułtusk/ Foto KPP Pułtusk