/W weekend wyłączą mBank? Sprawdź, kiedy lepiej mieć gotówkę

W weekend wyłączą mBank? Sprawdź, kiedy lepiej mieć gotówkę

W ten weekend mBank zaplanował przerwę techniczną – o czym informują klientów. W jakich godzinach nie skorzystasz z karty, nie zrobisz przelewu czy nie zapłacisz BLIKiem, jeśli korzystasz z usług tego banku? “Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wypłać gotówkę” – apeluje mBank.

W nocy z 18 na 19 listopada, przeprowadzimy prace serwisowe. Od godz. 2.00 do 9.00 w niedzielę nastąpi przerwa w dostępie do banku. W tym czasie nie będzie można robić zakupów online, płacić kartami ani składać wniosków – informuje mBank.

Stale chcemy dostarczać Ci usługi i rozwiązania najwyższej jakości. Z tego powodu musimy modernizować nasze systemy, dlatego w weekend z 18 na 19 listopada br. wyłączymy bank – czytamy w komunikacie

 Co i w jakich godzinach nie będzie działało:

  • BLIK i przelewy ekspresowe

Od godziny 00.00 do 2.00 nie zrealizujesz przelewu na telefon BLIK oraz przelewu ekspresowego. Usługi będą niedostępne w serwisie transakcyjnym i na urządzeniach mobilnych.

  • Karty

W godzinach 2.10 – 7.15 nie zapłacisz kartą i nie wypłacisz gotówki z bankomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2.10 – 9.00.

  • Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna

Pomiędzy godziną 2.10 – 9.00 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie oraz w aplikacji mobilnej. W tym samym czasie nie złożysz żadnego wniosku.

  • mLinia

Podczas przerwy nie mamy wglądu w Twoje dane związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie zrealizujesz żadnej operacji.

  • eMakler i maklerskie aplikacje mobilne

18 listopada w godzinach 6.55 – 14.00 nie zalogujesz się do eMaklera i maklerskich aplikacji mobilnych.

Na podstawie komunikatu Mbank