/Osłabiona Wenecja zagra u siebie z Futbalo Białystok. Potrzebny wzmożony doping!

Osłabiona Wenecja zagra u siebie z Futbalo Białystok. Potrzebny wzmożony doping!

Wenecja Pułtusk w bardzo osłabionym składzie przystąpi do sobotniego meczu z Futbalo Białystok. Gondolierzy podejmą u siebie zespół, który w 8 meczach zdobył 14 punków. To o 6 więcej od zawodników z Pułtuska.

Futbalo Białystok zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli 1 polskiej ligi futsal PZPN. Wenecja Pułtusk, dzięki dobrej postawie w trzech ostatnich meczach zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów.

fot. Futsal I Liga


W zespole Wenecji Pułtusk jest plaga urazów. Denis Zaitsev jest świeżo po operacji a Mateusz Olczak będzie miał operację na początku grudnia. W przypadku pierwszego zawodnika można oczekiwać powrót już na rundę rewanżową, natomiast w przypadku Mateusza wszystko uzależnione jest postępem rehabilitacji po pęknięciu łękotki.Dodatkowo po ostatnim meczu na naciągnięcia narzekają Witalij Lisniczenko i Patryk Dybowski – ich udział będzie do ostatniej chwili niewiadomy. Czarę goryczy przelewają czwarte żółte kartki, które eliminują z gry Michała Knajdrowskiego i Bartłomieja Gołasiewicza.


Wenecja Pułtusk będzie miała zatem ogromne problemy ze zmontowaniem składu na sobotni mecz z Futbalo Białystok. Niech kolejnym zawodnikiem będzie pułtuska publiczność, która może stać się nieocenionym wsparciem w tej trudnej sytuacji.

fot. Wenecja Pułtusk – TAF Toruń- Paweł Grąbczewski (Pułtusk.news)