/Bal Młodych Orłów 2023!

Bal Młodych Orłów 2023!

W sobotę 11 listopada 2023 społeczność Młodych Orłów zorganizowała bal. Jest to okazja do wspólnego spędzenia czasu, który sprzyja integracji klubowej społeczności.

Pierwszy bal Młodych Orłów został zorganizowany w ubiegłym roku, z inicjatywy rodziców. Zapytaliśmy Pawła Brodzkiego, trenera i założyciela grupy Młode Orły, jakie były początki i skąd wzięła się ta i inicjatywa?

Prowadząc od kilkunastu lat treningi wielu zespołów piłkarskich tworzymy jednocześnie warunki do powstania niezliczonych przyjaźni i znajomości, nie tylko między zawodnikami, ale także miedzy ich rodzinami. To właśnie z inicjatywy rodziców naszych piłkarzy rok temu odbył się po raz pierwszy Bal Młodych Orłów. Jest to okazja do wspólnego spędzenia czasu, który sprzyja integracji naszej klubowej społeczności.
Zaproszenie na bal, które publikujemy na klubowym funpage’u, jest skierowane do wszystkich sympatyków naszego Klubu.

Gratulujemy inicjatywy! Po zdjęciach widać, że zabawa była udana👌

Fot. Facebook UKS Młode Orły Nadnarwianki