/Trwają poszukiwania 67-letniego grzybiarza

Trwają poszukiwania 67-letniego grzybiarza

Wyszedł na grzyby do lasu od strony ul. Bartodziejskiej na terenie Popław. Nie ma z nim kontaktu. Aktualnie trwają szeroko zakrojone poszukiwania 67-letniego mężczyzny. Straż pożarna została wezwana do pomocy Policji w poszukiwaniach.

Pułtuscy policjanci prowadzą poszukiwania Andrzeja Łuniewskiego mieszkańca Pułtuska. Mężczyzna około g.11.00 wyszedł z domu na grzyby – wszedł do lasu w miejscowości Pułtusk, od strony ul. Bartodziejskiej i do tej pory nie powrócił. Po kilku godzinach zaniepokojona rodzina zgłosiła mundurowym zaginięcie. Mężczyzna nie miał przy sobie telefonu.

Poszukiwany ma 176 cm wzrostu, krótkie kręcone siwe włosy i jest krępej budowy ciała. W momencie zaginięcia miał na sobie jeansowe spodnie, niebiesko-czerwoną bluzę przeciwdeszczową. Około godz. 17.40 mężczyzna odpowiadający rysopisowi widziany był na trasie Zatory-Pułtusk.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku o godz. 18.15 zostali poproszeni przez pułtuską policję prowadzącą poszukiwania o pomoc. Straży z Ochotniczych Straży Pożarnych: Pułtusk, Kacice, Głodowo i Grabówiec zostali zadysponowani w rejon ul. Bartodziejskiej na Popławach. Aktualnie – jak informuje KP PSP w Pułtusku trwają poszukiwania na terenach, głównie lasu w rejonie Nadleśnictwa Pułtusk i obrzeżach.

Wszystkie osoby mogące mieć informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pułtusku, tel. 47 70 34 200, 112 lub najbliższą jednostką Policji.

Na podstawie informacji KPP Pułtusk oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku