/Mieszkańcy Grabówca mogą już podpisywać umowy przyłączeniowe do sieci gazowej

Mieszkańcy Grabówca mogą już podpisywać umowy przyłączeniowe do sieci gazowej

W Grabówcu powstanie 5 km sieci gazowej i ok. 100 przyłączeń. “Udało się już wyłonić wykonawcę a dzisiaj Polska Spółka Gazownictwa podpisała umowę” – informuje Emilia Banaszczyk – dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego w Warszawie. Mieszkańcy już mogą podpisać umowy dotyczące przyłączy gazu.

26 września 2023 r. w Remizie OSP w Grabówcu odbyło się spotkanie w sprawie budowy sieci gazowej. Z mieszkańcami spotkali się wówczas pracownicy Polskiej Spółki Gazownictwa na czele z Dyrektorem Oddziału w Warszawie Emilią Banaszczyk. Inicjatorem spotkania był minister Henryk Kowalczyk oraz radny gminny Edward Łaszczych. 

Padły podczas spotkania deklaracje, że w Grabówcu powstanie 5 km sieci gazowej i co najmniej 100 przyłączy. Dzisiaj wiadomo już, że deklarację złożono na 103 przyłącza.

Od dziś do odbioru w siedzibie Gazowni w Wyszkowie przy al. Piłsudskiego 103 będą przygotowane umowy przyłączeniowe dla mieszkańców Grabówca – można je odebrać, ale też od razu podpisać na miejscu – informuje Emilia Banaszczyk – dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego w Warszawie.

Opr. na podstawie informacji Oddziału Zakładu Gazowniczego w Warszawie