/NIEPOKONANE! Drużyna FUKS Brix Pułtusk rozgromiła Legię Warszawa [FOTO]

NIEPOKONANE! Drużyna FUKS Brix Pułtusk rozgromiła Legię Warszawa [FOTO]

To było prawdziwe piłkarskie widowisko. Zawodniczki FUKS Brix Pułtusk dostarczyły nam niesamowitych emocji sportowych i wielu powodów do dumy. Były niepokonane w starciu z sąsiadującą w tabeli drużyną Legii Warszawa.

W sobotę 7 października o godzinie 11:00 na stadionie miejskim w Pułtusku doszło do III ligowego spotkania, które od początku zapowiadało niezapomniane emocje sportowe. Pułtuszczanki podejmowały sąsiadującą w tabeli drużynę Legii Warszawa, która podobnie jak nasz zespół dotychczas była niepokonana w rozgrywkach ligowych. Przed meczem Legia była oczko niżej mając 12 punktów i miała nierozegrany jeden mecz, po przełożeniu spotkania z Ekosportem Białystok.

Silny wiatr nie ułatwiał zadania obu zespołom. Ostatecznie zawodniczki Fuks Brix Pułtusk nie oddały punktów wygrywając 3:0.

Legia walczyła do końca. Nerwy udzieliły się szkoleniowcowi gości, co nie umknęło sędziemu. Ostatnie minut spotkania zmuszony był pozostać na trybunie.

Na życzenie dziewczyn zagraliśmy ten mecz bardzo ofensywnie. Widać, że drużyna zna swój potencjał i dziś go wykorzystała z czego bardzo się cieszymy.

Skomentował po wygrany meczu trener Fuks Brix Pułtusk Łukasz Załęski